Moena Decorations, özel ve özgün tasarımlarını her bütçeye uygun fiyatlarla vaktinizin tümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınıza taşıma tutkusuyla kuruldu. Hayaller kurduğunuz, mutluluğu, huzuru ve hüznü yaşadığınız evlerinizin önemini farkında olarak, ürünlerin kalitelerini özenle kontrol ediyor ve her ürünümüzü bu düşünceyle hazırlıyor. Klasik, modern, vintage tasarım tarzının da ötesine geçerek, el yapımı özel detaylarla üretilen ürünleriyle evinizdeki şıklığı, rahatlığı, romantizmi ve tasarımı getiren Moena Decorations, 2015 yılından bu yana evinizin güzelliğini sergiletecek tüm ürünlerini beğeninize sunuyor.

BU ŞIK DEKORUN BÜTÜN DETAYLARINDA MOENA AŞKI VAR!

Moena stilin her yere yayıldığı bir dekorun konuğuyuz. Ev sahibimiz Damla Hanım, lüks ve kaliteyi seviyor. Bu isteklerinin yanıtının da Moena dekoda olduğunu gayet iyi biliyor.

Dekor için seçilen renkler hem uyumlu hem de parlak yüzeylere zemin sağlayacak kadar sakin. Krem ve gri tonları ahenkli baz tonları olmuş, detaylardan beliren gümüşlerde vurguyu sağlamış.

Geometrik formlu koltuklardan biri, konforlu chesterfield ile buluşturulmuş. Formlarda kendini gösteren geometrik esintiler kırlent kılıflarındaki desenlerle de devam ettirilmiş.

Yemek masasında tercih edilen mermer görünümünün yarattığı kalite algısını da unutmamak gerekir. Yine ayna detaylarla tamamlanan bu masa, bu şekilde lüksü de kaliteyi de dekora katmış.

Dekorun son dokunuşları için aksesuarların ne denli önemli olduğunu bilen Damla Hanım, şamdanları ve kristal objeleri eksik etmemiş. Kullandığı aksesuarların tavandan sarkan şık avizeyle uyumu da, dikkat çekilecek ayrı bir nokta!