Moena Decoratıons

2015 yılından beri dekorasyon ve tasarımın öncüsü ve bizzat uygulayıcısıdır. Komple ev tadilatı, dekorasyon ve tasarımı denilince herkesin bütçesine göre etkili çözümler üretebilen firmamız bu sayede birçok evin içini yeniden kurgulayarak imzasını atmıştır. Bugüne değin bize güvenen ve çözüm ortağı olarak kabul eden yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz. Hedefimiz, öncelikle bu çalışma sistemimizi prensip haline getirerek sürekli kılmak ve bu anlamda sektörümüzün duayeni olmaktır. Hizmetinde kaliteli, sunumunda ilkeli olan bir firma arıyorsanız, lütfen bizi arayınız.

 

 

MİSYONUMUZ

Şirket prensiplerimize bağlı kalarak, İç ve dış piyasalarda ihtiyaçlara çözüm sunmak, farkımızı yaptığımız tasarımsal işlerde teknoloji ile birleştirerek ortaya eşsiz eserler koyabilmek.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi ve ilişkili ekonomi maliyetlerini dengeleyerek, mükemmeliyet odaklı problem çözücü olmak.


DEĞERLER:

En ekonomi maliyetleri sunmak. Uyumlu Takım çalışması ile başarılarımızı yükseltmek uzmanlık bilgilerimizi Müşteri gözüyle birleştirerek projelerimizi kaliteli ve mükemmel tasarım olgusuyla sonlandırmak.

KALİTE POLİTİKASI

Moena olarak; verdiğimiz taahütleri zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüştürmek. En iyi fiyat politikası ve en kaliteli işleri bir araya getirerek, gerek sanatsal tasarım olarak gerek sağlam bir duruş sergileyerek her daim müşterilerimizin hizmetinde hazır olarak beklemektir.

İnsana Saygı, İşine Saygıdır.