ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 1 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 1 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Ürün iadesi gerçekleştireceğimiz ürünler aşağıdaki koşullar aranmaktadır;

Ürün kutusunda yırtık ve kazıma olmamalıdır.
Ürün kutu içeriğinde her hangi bir eksik bulunmamalıdır.
Ürün üzerinde çizik ve ezik olmamalıdır.
Ürün iade kargo bedeli tarafınızca ödenmelidir. Ödemesi yapılmayan iade kargolar kesinlikle teslim alınmayacaktır.
Ürün faturası mutlaka tam olarak geri gönderilmelidir. Faturası olmayan ürünü lütfen göndermeyiniz.
Ürünü ilk teslim aldığınızda kargo bedeli Satıcı tarafından ödendi ise para iadesi durumunda ilk gönderilen kargo bedeli düşülecektir.
Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, iade 3 iş günü içinde yapılır. Banka kartı (Hesap Kartı) ile yapılan işlemlerde iade 45 iş günü içinde yapılır.

TESLİMAT KOŞULLARI

Türkiye’nin her yerine satış ve teslimat yapabilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları   AYSEL AYDOĞAN  altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve belirtilen adreste bulunan kişiye yapılmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği gün kargoya teslim edilir. Bazı istisnalar ürün bir sonraki gün kargoya verilir bunun bilgisinde müşteriye verilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler teslim edilebilmektedir.

Alışverişinize ait ürünlerin tarafınıza ulaşmasına takiben siparişte belirttiğiniz ürünlerin faturası en geç 1 hafta içerisinde e-arşiv veya e-fatura kapsamında oluşturularak sipariş esnasında iletmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ürünü farklı faturayı farklı adrese de isteyebilirsiniz.

Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması veya darbe görürseniz tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Tüm teslimat şartları AYSEL AYDOĞAN ’a aittir haber vermeksizin değiştirebilir.