AYDAŞ MOBİLYA TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Türkiye’nin her yerine satış ve teslimat yapabilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları AYDAŞ MOBİLYA TİCARET VE SANAYİ A.Ş. altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve belirtilen adreste bulunan kişiye yapılmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği günden itibaren 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.  Saat 13:00’den sonra verdiğiniz siparişlerinizi ertesi gün kargoya verilir bunun bilgisinde müşteriye verilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler teslim edilebilmektedir.

Alışverişinize ait ürünlerin tarafınıza ulaşmasına takiben siparişte belirttiğiniz ürünlerin faturası en geç 1 hafta içerisinde e-arşiv veya e-fatura kapsamında oluşturularak sipariş esnasında iletmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ürünü farklı faturayı farklı adrese de isteyebilirsiniz.

Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması veya darbe görürseniz tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Tüm teslimat şartları AYDAŞ MOBİLYA TİCARET VE SANAYİ A.Ş.’e aittir haber vermeksizin değiştirebilir.